5. Uluslararası Van Gölü Film Festivali

İnci Kefali (Darekh) Sinema Ödülleri

Festival Ön Jürisi’nin Belirlediği Finalist Filmler”

 

 

Finalist Sinema Filmleri :

 

Abluka – Emin Alper (120 Dk.)(Fransa/Türkiye) (Başvuru Sinema Filmi Finalist)

 

Ağustos Böcekleri ve Karıncalar – Erhan Tuncer (120 Dk.)(Türkiye) (Başvuru Sinema Filmi Finalist)

 

Aşık – Bilal Babaoğlu (90 Dk.) (Türkiye) (Başvuru Sinema Filmi Finalist)

 

Bana Git De – Handan Öztürk (100 Dk.) (Türkiye) (Başvuru Sinema Filmi Finalist)

 

Kar Korsanları – Faruk Hacıhafızoğlu (83 Dk.) (Türkiye) (Başvuru Sinema Filmi Finalist)

 

Misafir – Mehmet Eryılmaz (127 Dk.) (Almanya / Türkiye) (Başvuru Sinema Filmi Finalist)

 

Mehmet Salih – Güven Beklen (Dk.) (Türkiye) (Başvuru Sinema Filmi Finalist)

 

Yarım – Çağıl Nurhak Aydoğdu (Dk.) (Türkiye) (Başvuru Sinema Filmi Finalist)

 

91.1 – Mustafa Haktanır (Dk.) (Türkiye) (Başvuru Sinema Filmi Finalist)

 

İç Şehir / Inner City – Ilgar Safat (115 Dk.) (Azerbaycan) (Başvuru Sinema Filmi Finalist)

 

Kırmızı Bahçe / Red Garden – Mirbala Salimli (88 Dk.) (Azerbaycan) (Başvuru Sinema Filmi Finalist)

 

Beyaz Yosun / White Moss / Белый ягель – Vladimir Tumaev, (100 Dk.) (Russia) (Başvuru Sinema Filmi Finalist)

 

İyi Çocuk / Good Boy / Хороший мальчик – Oksana Karas (94Dk.) (Russia) (Başvuru Sinema Filmi Finalist)

 

Tantric Symphony / Между нот, или Тантрическая симфония – Boris Grachevskiy (123 Dk.) (Russia) (Başvuru Sinema Filmi Finalist)

 

 

 

 

Finalist Belgesel Filmler:

 

 

 

Ayva Göbeği – Doğacan Aktaş(120 Dk.) (Başvuru Belgesel Filmi Finalist)

 

Bîra min Tetin – Selim Yıldız ( 38 Dk.) (Başvuru Belgesel Filmi Finalist)

 

Dengbej Reso – Celil Badıkanlı (Dk.) (Başvuru Belgesel Filmi Finalist)


Gönderen : İlhami Sami Çomak – Çiğdem Mazlum / Sertaç Yıldız (68 Dk.) (Başvuru Belgesel Filmi Finalist)


Hazır Ol! – Onur Bakır (51 Dk.) (Başvuru Belgesel Filmi Finalist)


Hudut – Batuhan Kurt (Dk.) (Başvuru Belgesel Filmi Finalist)


Kara Atlas –Umut Vedat(67 Dk.) (Başvuru Belgesel Filmi Finalist)


Kayıp Vatan – Aydın Kapancık (120 Dk.) (Başvuru Belgesel Filmi Finalist)


O’nsuz – Ufuk Erden (Dk.) (Başvuru Belgesel Filmi Finalist)

 

Roza – İki Nehrin Ülkesi Kutbettin Cebe (74 Dk.) (Başvuru Belgesel Filmi Finalist)


Ülkemden Uzakta – Haydar Demirtaş (20 Dk.) (Başvuru Belgesel Filmi Finalist)


 

Haberler

Facebook
Twitter
Linkedin
Youtube
İnstagram